Az Intézet munkatársai

Dr. Bednárik Éva

egyetemi docens

bednarik@inf.uni-sopron.hu

Dr. Garab József

egyetemi docens

garab.jozsef@uni-sopron.hu

Dr. Hegyháti Máté

egyetemi docens, intézetigazgató

hegyhati.mate@uni-sopron.hu

Dr. Nguyen Thanh Binh

egyetemi docens

nguyen.thanh.binh@uni-sopron.hu

Dr. Szabó László

egyetemi docens

lszabo@inf.uni-sopron.hu

Dr. Takáts Alexandra

egyetemi docens

takats.alexandra@uni-sopron.hu

Koncz Adrienn

tanársegéd, doktorandusz

koncz.adrienn@uni-sopron.hu

Kulcsár Ernő

mesteroktató, doktorandusz

kulcsar@inf.uni-sopron.hu

Pakainé Dr. Kováts Judit

egyetemi docens

pkj@inf.uni-sopron.hu

Stöckert Tamás

Intézeti mérnök

tamasstockert@gmail.com

Szabó Tamás

mesteroktató

tszabo@inf.uni-sopron.hu

Szalai László

intézeti mérnök

szalai@inf.uni-sopron.hu

Takács Henriett

adminisztrátor

takacs.henriett@uni-sopron.hu

További oktatók

Dr. Alpár Erzsébet

óraadó

alpar.erzsebet@uni-sopron.hu

Dr. Alpár Tibor

habilitált egyetemi docens, rektorhelyettes

alpar.tibor@uni-sopron.hu

Sági Zsolt

óraadó

sagi.zsolt@uni-sopron.hu

Doktorandusz hallgatók, demonstrátorok

Burkus Veronika

doktorandusz

burkus.veronika@phd.uni-sopron.hu

Horváthné Kocsis Henrietta

doktorandusz

kocsis.henrietta@phd.uni-sopron.hu

Novotni Adrienn

doktorandusz

novotni.adrienn@phd.uni-sopron.hu

Németh Miklós

doktorandusz

nemeth.miklos@phd.uni-sopron.hu

Pintér László Tamás

doktorandusz

pintert@inf.uni-sopron.hu

Reményi Andrea

doktorandusz

remenyi.andrea@uni-sopron.hu